Anasayfa / Mac / Apple, uygulamalar ve uygulama içi içerik komisyonunu yüzde 2,5’e indirdi

Apple, uygulamalar ve uygulama içi içerik komisyonunu yüzde 2,5’e indirdi

Contrast‘ın kurucusu David Barnard’ın belirttiğine göre, Apple, iPhone, iPad, iPod touch ve Mac uygulamaları için Satın Alma Komisyonu üyelik komisyonunu yüzde 7 oranından dünya genelinde yüzde 2,5‘e indirdi.

Apple, iTunes Affiliate Programı üyelerine e-posta yoluyla “1 Mayıs 2017’den itibaren tüm uygulamalar ve uygulama içi içerikler için komisyonlar yüzde 7’den yüzde 2.5’e düşecektir” ifadesini kullandı.

Fakat, müzik, film, elektronik kitaplar ve TV abonelikleri dahil olmak üzere diğer tüm iTunes içerik türleri, tüm piyasalarda mevcut yüzde 7 komisyon oranında kalacak.

Apple Müzik; “Apple Müzik üyelikleri için üye komisyonları ödemeye devam edeceğiz, bu nedenle programla komisyon kazanmanın birçok yolu var” dedi.

Apple’ın Bağlı Kuruluş Kaynakları web sayfası, optimize edilmiş gezinme, bir ortaklık ortağı olma hakkında yeni Başlarken kılavuzu, komisyon üyeleri hakkında bilgi sağlayan güncelleştirilmiş bir Programa Genel Bakış bölümü, raporlama, bağlantılar oluşturma ve daha fazlasıyla bir facelift aldı.

Kaynak; idownloadblog.com

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır