Anasayfa / iOS / Büyük Pokemon Go Güncellemesi Geldi

Büyük Pokemon Go Güncellemesi Geldi

İlk çıktığı günden bu yana, özellikle serinin fanları tarafından, yoğun ilgiyle karşılanan Pokemon GO, yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile birçok farklı yeni özellik kazanıyor.

Oyunu geliştiren Niantic firması 18 Şubat 2017’de büyük Pokemon Go güncellemesini yayınladı. Gelen güncellemede 80 yeni Pokemon’un dahil olduğunu belirtmek gerek.

Ayrıca güncellemenin getirdiği diğer yeni özellikler ise, düello modu ve oyuncuların birbiri arasında Pokemon ticareti yapıyor olmaları.

Düello Modu

Gelen bu yeni özellik sayesinde oyuncular istedikleri kişiyle karşılıklı savaşabiliyor. Savaşı kazanan ise, kaybeden kişinin Pokemon’unu alıyor.

Özellikle oyun içi hareketliliği ve rekabeti tavan yaptırması beklenen bu güncelleme sayesinde, zaten çok büyük olan Pokemon Go oyuncu kitlesinin daha da büyümesi hedefleniyor.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır