Anasayfa / Teknoloji Haber / Instagram Best Nine Fotoğrafı Nasıl Hazırlanır?

Instagram Best Nine Fotoğrafı Nasıl Hazırlanır?

Instagram’ın yıl sonu rutini olan best nine son günlerde müthiş bir çıkış yaparak hayatımıza girdi. Best Nine uygulaması, Instagram’da en çok görüntülenen 9 paylaşımınızı bir araya getiriyor.

Instagram’da best nine fotosu nasıl yapılır?

Best Nine uygulaması için öncelikle bu linkitıkladıktan sonra önünüze gelen sayfadaki kutucuğa instagram kullanıcı adınızı girip Get butonuna basmanız ve kısa bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu bekleme süresince uygulama sizin en çok etkileşim alan 9 fotoğrafınızı seçiyor ve çıkartıyor. Bundan sonra isterseniz #2016bestnine etiketini de ekleyerek Facebook veya Twitter’da paylaşabiliyorsunuz.

Telefonunuzdan fotoğrafın üstüne basılı tutarak, bilgisayardan ise Mouse’a sağ tıklayıp “Kaydet” butonuna basarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Elbette bu kare görsel esas olarak Instagram paylaşımı için tasarlanmış!

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır