Anasayfa / Teknoloji Haber / Instagram’da Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır?

Instagram’da Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır?

Şüphesiz tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Instagram, Direct Message kısmına girdiğimizde listemizdeki kşilerin son görülmelerini göstermeye başladı. Bu yeni özelliği, profil ayarlarınızdan açıp kapatma şansınızın olduğunu biliyor muydunuz?

Geçtiğimiz aylarda bir çok teknoloji sitesinde Instagram ile mesaj özelliğini birbirinden ayıran bir özellikten bahsedilmişti. Aralarında Türkiye‘nin de olduğu ve pilot ülkelerde denenen uygulama ortalamanın üzerinde aldığı oylarla geliştiricisi tarafından da desteklenmeye başlamıştı.

Şimdi ise bu uygulama olsun veya olmasın uygulamamızın mesaj bölümünde arkadaşlarımızın son görülmesini görmeye başladık. Bir çok kişiyi mutlu eden bu yeni özelliğe, sosyal medya üzerinde tepkilerde gelmeye başladı.

Yeni özelliği kapatmanın yolu ise; Instagram uygulaması içindeki Ayarlar kısmından Hareket Durumunu Göster seçeneğini kapatmanız.

 

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır