Anasayfa / iOS / iOS 11.2.5 Beta 1 Yazılım Geliştiriciler için Yayınlandı!

iOS 11.2.5 Beta 1 Yazılım Geliştiriciler için Yayınlandı!

Apple, geliştiricilere gelecek bir iOS 11 güncellemesinin ilk beta sürümünü, ikinci büyük iOS 11 güncellemesi olan iOS 11.2’yi piyasaya sürdükten bir hafta sonra ve iOS 11.2.1‘i piyasaya sürdükten sadece birkaç saat sonra yayınladı.

Kayıtlı geliştiriciler, Geliştirici Merkezi‘nden uygun yapılandırma profili yüklendikten sonra iOS 11.2.5 beta’yı Apple’ın Geliştirici Merkezi’nden Wi-Fi ye bağlı olarak indirebilirler.

Yeni özelliklerin iOS 11.2.5 beta sürümüne ekleneceği belli değil ancak, küçük bir 11.x.x güncellemesi olarak büyük olasılıkla, dışa dönük büyük değişiklikler yerine hata düzeltmelerine ve güvenlik geliştirmelerine odaklanacak. Apple’ın iOS 11.2.5 sürümünü yayınlaması için neden birkaç sürüm atladığı belli değil.

Yine de, henüz kullanılmaya başlanmayan iki önemli iOS 11 özelliğini bekliyoruz. iCloud Mesajları ve AirPlay 2 henüz tam olarak uygulanmadı ve yaklaşmakta olan bir beta sürümüne eklenecek gibi görünüyor.

iOS 11.2.5 öncesinde, Apple, Apple’ın yeni eşler arası ödeme hizmetleri olan Apple Pay Cash’i ve daha hızlı 7.5W kablosuz şarj ve hata düzeltmelerinin uzun bir listesini getiren iOS 11.2’yi piyasaya sürmüştü.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır