Anasayfa / iOS Uygulamalar / iOS 11 için Jailbreaksız Dairesel Simge Modu!

iOS 11 için Jailbreaksız Dairesel Simge Modu!

Geçtiğimiz günlerde iOS 11 işletim sistemine uygun ve Jailbreak gerektirmeyen yeni bir dairesel simge modu geliştirildi. Geliştirilen bu yeni mod, uygulama simgelerinin görünümünü dairesel olarak değiştirmenize olanak sağlıyor.

Dairesel simge modunu yayınlayan kişi “Leon M’laiel”. Kendisi iOS işletim sistemi geliştiricisi ve tasarımcısı. Tasarlanan yeni simge modunu telefonunuza yüklemek için bir bilgisayarınızın olmasına ve cihazınızın Jailbreak’li olmasına gerek yok.

Dairesel simge modunu kullanabilmek için önce FilzaJailed uygulamasını cihanıza kurmanız gerekiyor. FilzaJailed, “Ian Beer” tarafından iOS 11 için geliştirilmiş bir dosya yönetim uygulaması.  Daha sonra ise yukarıdaki Tweet bağlantısında yer alan videodaki adımları uygulayarak, uygulama simgelerinin görünümünü dairesel olarak değiştirebilirsiniz.

Son olarak yaptığınız işlemin başarılı olabilmesi için cihazınızı yeniden başlatmanız gerekiyor. Yaşanabilecek bir olumsuzlukta sorumluğun size ait olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Güncelleme; Documents by Readdle uygulamasına buradan indirebilirsiniz.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır