Anasayfa / iPhone / iPhone 8 için Sızdırılan ilk Şema

iPhone 8 için Sızdırılan ilk Şema

Samsung’un Galakxy 8’i tanıtmasının ardından çok merak edilen Apple iPhone 8, bugün sızdırılan kasa şeması ile ilk kez göründü.

Apple’a yakın bir kaynak tarafından sızdırılan bu görüntü, birçok iPhone severi şaşırtacak. Çünkü sızdırılan kasa şemalarına bakacak olursak, Apple’ında bu sene üreticiler arasında süregelen ekran-kasa oranını zorlama yarışına dahil olduğunu rahatça anlayabiliriz.

Ayrıca sızdırılan bu cihaz her ne kadar 4,7 inç’lik iPhone 7 ile aynı kasa oranına sahip olsa da, gerek ekran boyutu gerekse donanım bileşenlerinin konumunu bakımından birtakım farklılıklar gösteriyor.

Parmak izi okuyucusunun arkaya alınması ve “Home” butonunun kaldırılmasıyla, bildiğimiz klasik iPhone imajının yok edildiğini görmek mümkün. Son olarak, sızdırılan bu kasa şemalarının sahte olma olasılığının da bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır