Anasayfa / iPhone / iPhone 8 , McDonald’s Reklamında Gözüktü!

iPhone 8 , McDonald’s Reklamında Gözüktü!

Eylül ayında Apple’ın lansmanını gerçekleştirmesi beklenen iPhone 8, Nisan ayından beri süre gelen sızıntıları ile netlik kazanmaya başladı. McDonald’s, bu tasarımı mobil uygulama reklamında kullandı.

Kullanıcıların, mobil uygulama üzerinden verdiği siparişte % 25 indirimden faydalanabileceğini bildirmek için gönderdiği mailde iPhone 8 görselini kullandı. Bu uygulama üzerinden kazanılan indirim sadece Avusturalya’da geçerli. Şirketin görsellerinde kullandığı tasarım, Benjamin Geskin tarafından oluşturulan konsept tasarımın aynısı.

Promosyon mailinin kullanıcılar tarafından Twitter’da paylaşılması ile gündeme gelen reklam kampanyasında resmi olarak tanıtılmayan bir ürünün kullanılması oldukça ilginç. McDonald’sı cesaretlendiren belki de HomePod yazılımında görülen çerçevesiz iPhone 8 simgesi olabilir.

Reklamda kullanılan görseller, bugüne kadar sızdırılan iPhone 8 tasarımı ile aynı. Cihazın ön yüzü üst taraftaki kamera ve sensörlerin olduğu kısım hariç tamamen ekrandan oluşmakta. McDonald’s gibi bir şirketin bu görselleri kullanması belki de tasarımın netleştiğini gösteriyor.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır