Anasayfa / iPhone / iPhone 8 Üretim Kalıpları Şeması Sızdı

iPhone 8 Üretim Kalıpları Şeması Sızdı

Benjamin Geskin, bugün Twitter’da CNC frezeli imalat kalıplarını ve Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 8’in teknik diyagramını gösteren yeni görüntü paylaştı. Görüntü SlashLeaks aracılığıyla elde edildi. Orijinal varsayılarak büyük olasılıkla bir fabrika işçisi tarafından sızıldığı düşünülüyor. iPhone 8’in dikey kameralara sahip olacağını ve arka tarafında Touch ID’nin olmayacağını yorumlamak mümkün.

Yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi, iddia edilen imalat kalıpları aşağıda resimde görülen şematik çizgiyle eşleşiyor. Dikey kameralar, güç düğmesi ve bağlantı noktası için açıklıkları görebilirsiniz.

Arka tarafta göremediğiniz şey, daha önceki sızıntılarda olan Touch ID kesiği. Apple, gerçekten Touch ID’yi ekran grubuna entegre etmeyi başardı mı? Sadece zaman gösterecek. Ancak iddia edilen şema ya göre arkada Toucd ID olmayacak.

Şema çiziminden ve kalıp görüntüsünden anlaşılan üç olası senaryo var.

– Apple, kitle ölçekli bir parmak izi okuyucu oluşturmak için bir yol bulmuş.

– iPhone 8’in sağ tarafındaki uzun güç düğmesine yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucu olacak;

– iPhone 8’de dokunmatik kimliği olmayacak. Çünkü 3D sensörlerle birlikte Lumentum’un dikey boşluklu yüzey yayıcı lazer teknolojisi düşük ışık koşullarında bile gelişmiş ve doğru biyometrik kimlik doğrulamasını sağlayacak.

Kaynak, idownloadblog.com

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır