Anasayfa / iPhone / iPhone 8 Üretimi Başladı!

iPhone 8 Üretimi Başladı!

Tasarım detayları, görselleri, kasa çizimleri, renk seçenekleri, konsept videoları, metal kalıpları derken bugün atılan bir iddiaya göre iPhone 8 üretim bandına girdi.

iPhone 8 Üretimi Foxconn Tarafından Başladı

Elde edilen bilgilere bakacak olursak Foxconn üretime çoktan başladı. İlk aşamada 200 cihaz ile başlayan süreç testlerin ve üretim aşamasının başarılı olması durumunda binlerce yeni telefon üretimine kadar ilerleyecek. Şimdilik seri üretim testlerinde bir sıkıntı yaşamadığı belirtilen tedarikçi devinin, başarılı olmasıyla beraber Eylül sonu ya da Ekim başı gibi yeni modellerin tanıtılması bekleniyor.

10.yıla özel model için durum bu şekilde değerlendirilirken markanın diğer serileri olan iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelinin üretimi konusundaysa net bir bilgi elde edilmiş değil. Muhtemelen diğer tedarikçilerin üretimini üstleneceği bu iki modelin çok fazla gecikmediğini göreceğiz. Hatta önce bu iki model bile tanıtılabilir.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır