Anasayfa / iPhone / iPhone X Plus ve iPhone 9 Protatipi Görüntülendi!

iPhone X Plus ve iPhone 9 Protatipi Görüntülendi!

Sonny Dickson tarafından Apple‘ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı yeni iPhone modellerinin tasarım görüntüleri paylaşıldı. Bu görüntüleri değerlendiren DetroidBORG isimli Youtuber, üç yeni model için uçtan uca ekrana sahip olacağını belirtiyor. Dickson, bundan önceden de çıkacak iPhone modelleri hakkında isabetli tahminler yapmıştı.

iPhone X Plus modelinde ise 6.5 inç‘lik OLED ekran paneli ve önceki yıl olduğu gibi dikey şekilde konumlandırılmış çift kamera kurulumuyla kullanıcıları karşılayacak. Yeni model, 6.1 inç ekran boyutunda LCD ekrana sahip olacak. iPhone 9′da tek arka kamera bulanacak. Üç yeni iPhone modelinin ortak özelliği ise Face ID teknolojisinin yer alacak olması.

Apple yetkilileri, henüz gündemde olan söylentiler hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Aşağıdan söz konusu videoyu izleyebilirsiniz.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır