Anasayfa / iPhone / iPhone XS ve XS Plus Konsept Videosu Yayınlandı!

iPhone XS ve XS Plus Konsept Videosu Yayınlandı!

Yapılan açıklamalara göre Apple’ın yeni model akıllı telefonları iPhone XS ve XS Plus, 12 Eylül tarihinde tanıtılacak. Bundan önceki yazılarımızda da paylaştığımız yeni görseller, telefonların tasarımını büyük ölçüde ortaya çıkarmıştı. Yayınlanan son görsellere göre hazırlanan yeni bir konsept videosu ortaya çıktı. iPhone XS ve XS Plus modellerinin bir arada yer aldığı konsept videosunda oldukça dikkat çekici detaylara yer veriliyor.

iPhone XS ve XS Plus Konsept Çalışması

12 Eylül tanıtımı için ortaya çıkan prototip görsellerinin çok dışına çıkmayan yeni konsept videosu, iPhone XS ve XS Plus akıllı telefonlarının altın rengini kullanacağını gösteriyor.

Telefonların ekran ve kamera tasarımları çok net bir şekilde görünmese de konsept videosunda yine dikine çift arka kamera kullanılacağını ve Face ID bulunan ekran tasarımına yer verileceğini görüyoruz. Bunun dışında çerçeve kenarlarında yer alan detaylarında çok şık bir akıllı telefon sunulacağını gösteriyor.

Sadece 39 saniye olan konsept videosunda başka bir bilgi elde etmek mümkün değil. Zaten yeni bilgiler içinde çok fazla beklemenize gerek kalmayacak. Öyle ki yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımı için sadece 8 gün kaldı. 8 gün sonra iPhone XS ve XS Plus serisinin tüm tasarım detaylarını ve teknik özelliklerini öğreneceğiz.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır