Anasayfa / iOS Oyunlar / Megapolis

Megapolis

Sosyal paylaşım siteleri, gerek ülkemizde gerekse de dünyadaki birçok bilgisayar kullanıcısının sıklıkla ziyaret ettiği web siteleri arasındadır. Böyle bir kullanıcı potansiyelinde sahip olmaları, oyun yapımcılarının da dikkatini çekmiştir.

20131015-162027.jpgŞehir kur ve yönet tarzı oyunlardan bir tanesi olan Megapolis, Facebook üzerinden ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Türkçe dil seçeneğinin yer almasıyla birlikte Türk oyun severlerin de dikkatini çeken bu yapım, rengarenk grafikleri ile dikkat çekmektedir. Simcity, Cities XL gibi popüler oyunlara alternatif olabilecek Megapolis, eğlenceli yapısı ile sizi içine çekecektir.
20131015-161751.jpg
Arkadaşlarınızı Davet Ederek Eğlencenize Eğlence Katın
Megapolis’te, tıpkı diğer Facebook oyunları gibi arkadaşlarınızı davet ederek çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Oyuna aşina olmayan kullanıcılar için başarılı bir tutorial kısmına da yer veren Megapolis, oyunda yer alan tüm incelikleri kolaylıkla anlamanıza olanak sağlayacaktır.
Şehir kurma oyunlarında yer alan temel dinamikleri başarılı bir şekilde oyuncusuna aktaran Megapolis’te, yüzlerce farklı yapı çeşidi bulunmaktadır. Bu sayede şehrinizi kendi zevkinize göre dilediğiniz gibi şekillendirerek, hoş bir görünüm elde edebileceksiniz. Bir şehirde olması gereken her şeyi bu oyunda bulabileceksiniz. Hastaneler, kafeteryalar, evler ve çok daha fazlası bu oyunda sizi bekliyor.
20131015-161856.jpg
Mobil Platformlarda Da Oynamaya Devam Edin
Facebook’un yanı sıra iOS vb. gibi farklı platformlarda da yer alması oyunun popülerleşmesinde önemli rol oynamıştır. Oyunun temel mantığı diğer şehir kur ve yönet tarzı oyunlar ile aynıdır. Temelden başlayarak, kasaba halinde olan şehrinizi, zamanla metropol haline dönüştürmektir. Megapolis, çeşitli görevler sayesinde oyundaki heyecanı ve ilgiyi her daim üst seviyede tutacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede oyun tek düze bir yapıdan kurtularak, eğlenceli bir şehir kurma oyununa dönüşmüştür. Bu oyunu akıllı cep telefonunuza veya tabletinize kurarak, dilediğiniz an oynayarak, eğlenebilirsiniz.

Gelen Aramalar

megapolis taktiklerimegapolis oyun taktiklerimegapolismegapolis taktik

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır