Anasayfa / iOS Uygulamalar / Pokemon GO, Apple Watch’da !

Pokemon GO, Apple Watch’da !

Apple’ın en başarılı ürünlerinden biri olan Apple Watch serisi, akıllı saat pazarında en iyi ürünlerden biri olarak biliniyor. Yayınlanmasının ardından kısa bir süre sonra kullanıcıların ilgisini çeken ve satış rakamları ile de ön planda olan Apple Watch serisinin devamının çıkmasıyla birlikte akıllı saatlerin uygulama desteği de ön plana çıkmaya başladı.

Pokemon Go Artık Apple Watch Serisinde

Bununla beraber sürekli yeni uygulamalar içinde desteği artan akıllı saatlerin son olarak Pokemon GO oyunu için destek vereceği konusunda konuşuluyordu. Nintendo tarafından yapılan açıklamada oyunun Apple Watch versiyonu için çalışmalar yapıldığı açıklanmıştı. Fakat uzun süre yayınlanmayınca proje iptal mi edildi soruları gündem gelmişti. Tüm bu sorulara yanıt olarak Nintendo, bugün itibariyle Apple Watch için Pokemon GO oyununu yayınladı.

Pokemon GO Bildirimleri Gösterilebilecek

Öncelikle telefonunuzda yer alan oyununuzu güncellemeniz gerekiyor. Güncelleme işlemi bittikten sonra akıllı saatinizde yer alan oyunu entegre etmeniz gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra oyunun bildirimlerini akıllı saat üzerinden alabiliyorsunuz. Ayrıca çevrenizde Pokemon GO öğeleri varsa toplayabiliyorsunuz. Ekstra olarak saatin adım sayar özelliğini oyun içerisinde egzersiz olarak gösterebiliyor ve Pokemonlarınızın yumurtalarını çatlatabiliyorsunuz. Yakınınızda bulunan Pokemon’u görebiliyorsunuz, ama tüm bunlara karşı henüz Apple Watch akıllı saatlerle beraber Pokemon yakalamanız mümkün değil. Bunun için yine akıllı telefonunuzu kullanmanız gerekiyor.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır