Anasayfa / iOS Oyunlar / Star Wars Rivals, iOS için Çıkıyor!

Star Wars Rivals, iOS için Çıkıyor!

Star Wars Rivals, sizi gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla kıyasıya rekabet ettirecek.

Star Wars Rivals ile gerçek zamanlı mücadeleler!

Star Wars Son Jedi hala vizyondayken Disney tarafından yeni Star Wars mobil oyununun duyurusu film hayranlarını sevindirdi. Star Wars evreninden Aydınlık ve Karanlık taraf kahramanlarını yönetebileceğiniz oyun ücretsiz. Fakat, yine bir öde ve kazan sistemini baz almış gibi gözüküyor. Oyun içi satın almaların fiyat aralığının 4.99 dolar ile 99.99 dolar arasında olması bekleniyor.

Oyunda, PvP arenalarda diğer oyuncularla çapraz platform desteği ile mücadele vereceksiniz. Mücadeleler sırasında oyun stilinize ve stratejiye göre kahramanınızı değiştirmeniz mümkün. Ayrıca sağlam bir kahraman takımı oluşturmak için kahramanların kilitlerini açmanız gerekiyor. Öte yandan daha nadir olan kahramanlar arenaların tozunu attıracak.

Her kahraman kendi silahları ve özel yetenekleri ile geliyor. Darth Vader ışın kılıcı ve Güç’ün Karanlık Taraf’ını kullanarak düşmanlarını alt ederken, Han Solo ise meşhur DL-44 tabancası ile hedefi 12’denindiriyor. Ayrıca kahramanlar için yetenek geliştirme sistemi de sunuluyor. Tabii ki Luke Skywalker, Princess Leia, Poe Dameron, Chewbacca, Boba Fett ve daha pek çok kahraman oyunda mevcut. Daha sonra güncellemelerle ve ödemelerle daha fazlasının geleceğini tahmin etmek zor değil.

Ek olarak Asi Özel Kuvvetleri destek ünitelerine sınırlı bir süre erişebilecek.

Bu bağlantı linkinden oyun çıktığında hemen cihazınıza yükleyebilirsiniz. Kesin bir tarih ise henüz paylaşılmış değil.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır