Anasayfa / Gezi / Ulusal Parkları Keşfedin

Ulusal Parkları Keşfedin

Bir süre önce 100. yaşını kutlayan Amerikan Ulusal Park Hizmeti için Google, beş farklı 360 derecelik Ulusal Park Turu oluşturdu. Alaska’daki Kenai Fiyortları, Florida’daki Dry Tortugas, Utah’taki Bryce Kanyonu, New Mexico’daki Carlsbad Mağaraları ve Hawaii Volkanlarını interaktif bir belgesel deneyimi ile 360 derece gezip, park koruyucusunun yorumlarını dinleyebiliyorsunuz. Sadece İngilizce olduğunu belirtmekte fayda var.

Her bölümün başlangıcında rehberiniz size parkın kuşbakışı görüntüsü eşliğinde bölgeyi tanıtmasıyla başlıyor. Daha sonra farenizi kullanarak buzdağlarında tur atabilir, mercan resiflerinde yüzebilir ve aktif yanardağları keşfedebilirsiniz.

Ekran çözünürlüğünü 1080p olarak değiştirip, kaliteli görüntünün keyfini çıkartabilirsiniz. Asıl güzel olan ise, oturduğunuz yerden doğa harikası güzellikleri keşfetmeniz olacaktır.

Ulusal Parkları keşfe hazırsanız linke tıklayın; artsandculture.withgoogle.com

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır