Anasayfa / iPhone / Yeni iPhone 8 Görselleri Sızdı

Yeni iPhone 8 Görselleri Sızdı

iPhone 8 akıllı telefonu için son görsel paylaşıldı. Geskin tarafından yayınlanan son paylaşımlarda iPhone 8 akıllı telefonunun parmak izi sensörleri hakkında detaylı bir bilgilendirme yapılmıştı. Apple’ın resmi kaynakları tarafından doğrulanmayan görsellerle beraber iPhone 8 akıllı telefonunun baştan sona değişeceğini de anlamıştık. Tüm bunlar bir yana dursun son olarak ise iPhone 8 akıllı telefonu için yeni görseller yayınlandı.

En Net iPhone 8 Görselleri Görüldü

Bu kez birçok kaynaktan gelen bilgilerle beraber yeni görseller paylaşıldı. Şimdiye kadar gerçeğe en yakın olduğu iddia edilen iPhone 8 görselleriyle beraber telefonların tam anlamıyla nasıl bir sisteme sahip olacağı da ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan görselle baktığımızda yeni seri akıllı telefonun arka kısmıyla ilgili olan bilmece ise henüz çözülmedi.

iPhone 8 görselleri

Yayınlanan yeni görsellerde de arka kısımda bir bölüm ayrıldığı görülse de bu bölümün logo mu yoksa parmak izi sensörlerinin de bulunduğu bölüm mü olduğu belli değil. Tabi ki yine dikey çift kamera kullanımı yapıldığı görülen yeni görsellerde ön tarafta ise kesintisiz bir ekran ve Home tuşu gibi fiziksel tuşu olmayan bir tasarıma gidildiği net bir şekilde görülüyor. Ayrıca bir kılıfla beraber de görselleri paylaşılan akıllı telefonun, bu tasarımının ne kadar gerçek olacağı ise merak konusu.

iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

Tüm bunlarla beraber iPhone 8 tasarımının tanıtılacağı tarih Eylül ayı olacak. Eylül ayı içerisinde yenilenmiş akıllı telefonun tanıtımının yapılması beklenirken çıkışın ise yine Eylül sonunda yapılması da bekleniyor.

Hakkında ethem

Not: http://www.ethemkiyak.com‘un Apple veya Türkiye’deki yetkili satıcıları ile herhangi bir ilişkisi veya bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sitede yazılanlar resmi bilgiler veya açıklamalar değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Yukarı Kaydır